palikot napisał(a):

Proponuję zasięgnąć do źródła definicji, ponieważ to co nazywam aglomeracją nią jest bo...
aglomeracja właśnie składa się również z duzego miasta centralnego i "wioch" dookoła,
wiec nie tylko mamy konurbację panie kolego
|
Tylko jak tutaj uzbierac 1,5 mln ludzi? Krakow-750, Powiat Krk. - 250 tys. Brakuje nam 0,5 mln. Tym sposobem pół województwa nazywamy aglomeracją. Jeśli taka jest definicja niech i tak będzie :] PS. Post do wyj...a