Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13604
Stary 15.05.2012, 16:05
Ogólnie patrząc na postawe Wisły to było kiepsko drużynowo więc cięzko oceniać wszystkich obiektywnie. Jovanović dla mnie jest człowiekiem zagadką. Grał w kratke ale nie chce mi się rozpisywać dlaczego choć pewne jego cechy (pozytywne i negatywne) łatwo zauważyć.

Wilk? W Polsce oprócz obsady bramki najwięcej jest solidnych środkowych defensywnych pomocników a dlaczego? Bo to pozycja często nie wymagająca dobrego wyszkolenia etc tylko wydolności, cech wolicjonalnych (Makalele w Chelsea strzelał karnego na koniec sezonu i cięzko mu było trafić). Wilk jest wyrobnikiem, walczy? oczywiście że walczy! Jak każdy defensywny. Ale w takim klubie jak Wisła gość powinien umieć wyprowadzić piłke do przodu (zdobyć teren) do tego Czarek łapie często głupie kartki (facet ucieka gdzieś do boku a ten tnie go równo z trawą)

Jako wieloletni kibic Wisły muszę przyznać, że kibice zawsze mieli swoich ulubienców i wrogów często nie widząc ich prawdziwej postawy

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując