Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13592
Stary 15.05.2012, 14:42
borys napisał(a):Wyświetl post
Jovanovic to srodkowy lub prawy obronca. Nie potrafi grac w - pilke gruba przesada.
Wilka chcesz do Korony wypozyczac? Przeciez sam piszez ze Sobol moze sie posypac a dodatkowo, sam by nie chcial i trzeba by zainwestowac w jeszcze 1 defensywnego pomocnika a po co?
Bo jeden kiepski a drugi stary i podatny na kontuzje.


Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Jaki jest sens wypożyczania 26 letniego zawodnika?
No w sumie nie ma... Mój błąd. Można go odsprzedać Koronie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 15.05.2012 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując