borys napisał(a):

Jovanovic to srodkowy lub prawy obronca. Nie potrafi grac w - pilke gruba przesada.
Wilka chcesz do Korony wypozyczac? Przeciez sam piszez ze Sobol moze sie posypac a dodatkowo, sam by nie chcial i trzeba by zainwestowac w jeszcze 1 defensywnego pomocnika a po co?
|
Bo jeden kiepski a drugi stary i podatny na kontuzje.
Towarzysz Generał napisał(a):

|
Jaki jest sens wypożyczania 26 letniego zawodnika?
|
No w sumie nie ma... Mój błąd. Można go odsprzedać Koronie.