Ja również mam nadzieję, że będzie jakiś skrót dostępny, bo z tego co piszą w relacji, to ten Miśkiewicz broni nie tylko skutecznie ale i ładnie. Ktoś wcześniej na forum napisał, że zawodnik, który pozostawał w kręgu zainteresowania AC MILAN coś musi w sobie mieć ( niekoniecznie musi być geniuszem, ale trochę więcej niż szczyptę talentu posiadać powinien ) - przepraszam, że nie zacytuję autora, ale nie pamiętam, kto to pisał, w każdym razie się z nim całkowicie zgadzam. Dodatkowo - gość ma 23 lata, więc jak na bramkarza niedużo - a nuż się okaże, że coś z tego wyjdzie ? W końcu trzeba pamiętać, z której ligi przychodził do nas Cantoro.
Koniec wypocin, bo się podjaram i będziecie po mnie jeździć, że się nie znam na piłce
