Arkas napisał(a):

|
Mam pytanie, jak najlepiej się dostać do Ostravy z Krakowa? Pociągiem, busem etc ?
|
Wydaje mi sie że jak pociagiem to trzeba się dostać do Bohumina,a to jest duży węzeł kolejowy w Czechach i stamtąd do Ostravy już bezpośrednio jeżdżą pociągi.
http://rozklad.sitkol.pl/bin/trainin...7&backLink=tp& tu jest bezpośredni pociąg z Krakowa
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.