Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19016
Stary 15.05.2012, 13:11
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jakbym im sprawiedliwie naliczyli to by 5 klas w dół ich musieli zdegradować.

2 awanse pod rząd do ekstraklasy pod stołem, już nie mówię co potem się działo - dziwne że jak w innym klubie złapią zawodnika to klub jest winny a jak u nich kogoś złapią to oczywiście zawodnik we własnym imieniu postępował i są czyści jak łza ...
Sprawiedliwośc to chyba czysta teoria.
Odpowiedz cytując