Kocur napisał(a):

Jakbym im sprawiedliwie naliczyli to by 5 klas w dół ich musieli zdegradować.
2 awanse pod rząd do ekstraklasy pod stołem, już nie mówię co potem się działo - dziwne że jak w innym klubie złapią zawodnika to klub jest winny a jak u nich kogoś złapią to oczywiście zawodnik we własnym imieniu postępował i są czyści jak łza ...
|
Sprawiedliwośc to chyba czysta teoria.