Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13586
Stary 15.05.2012, 13:06
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jovanovic nie potrafi grać w piłkę. A Ty jeszcze go ustawiasz na innej pozycji niż jego nominalna - podobno ŚO. Byle Olkowski wygra z nim rywalizację. Wilka trzeba wypożyczyć do Korony a w jego miejsce sprowadzić kogoś solidniejszego. Sobol szybko się może rozsypać.
Jovanovic to srodkowy lub prawy obronca. Nie potrafi grac w - pilke gruba przesada.
Wilka chcesz do Korony wypozyczac? Przeciez sam piszez ze Sobol moze sie posypac a dodatkowo, sam by nie chcial i trzeba by zainwestowac w jeszcze 1 defensywnego pomocnika a po co?
Odpowiedz cytując