Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13585
Stary 15.05.2012, 12:45
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Dwaliszwili, Trałka, Jeż, Traore - nie stać nas. Dwaliszwili, Jeż i Traore na pewno nie obniżyli by wymagań dla grania w Wiśle, z Trałką... z Trałką pewnie można by rozpocząć temat. Z Polonii brałbym Brzyskiego.
Nie wiem jak Jeż ale Dwaliszwili zarabia 250k euro na sezon. Nie są to pieniądze, których nie jesteśmy w stanie mu zapłacić, szczególnie jeżeli mówimy o zawodniku, który naprawdę może dużo dać drużynie a na dodatek można na nim sporo zarobić. Problem może być z kwotą odstępnego ale Wojciechowski nie zapłacił za niego wielkiej kasy (250k euro) i jeżeli się faktycznie wycofuje to odstępne za Gruzina nie musi być wcale wygórowane.

Jeż ma 30 lat, zarabia w Polonii dużo i jest bez formy. Ja bym nawet nie myślał o nim w kontekście Wisły bo możemy skończyć z drugim Gargułą.

Co do Trałki:
AYALA napisał(a):
Trałka to jest wybitny leń, co kiedyś pokazał leżąc sobie w polu karnym, podczas gdy zawodnik Zagłębia strzelał bramkę.

Ostatnio przeszedł jednak samego siebie (podczas treningów u trenera Bako). Cytuję forum KSP:
Trałka pod bramą wyznał. "c......wo gramy, a wy c......wo kibicujecie"

http://wielkapolonia.pl/forum/viewto...=14107#p498034

Przypominam, że gość jest kapitanem swojej drużyny. Usprawieliwianie słabej gry słabym dopingiem to chyba dyskwalifikacja dla profesjonalego zawodnika.
Traore ma pojebane w głowie co pokazywał w Lechii nie raz.
Bardzo bym chciał, żeby z Polonii łysy zakręcił się przy Teodorczyku (koniec kontraktu! Młody, perspektywiczny Polak z niezłą techniką już strzelający gole na poziomie Ekstraklasy), Wszołku (o ile będzie tani) i właśnie Dwaliszwilim.

Odpowiedz cytując