Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8627
Stary 15.05.2012, 12:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gdyby cena na sektory wzdłuż bocznej linii była normalna. Czyli do 30 zł
DOKŁADNIE!

Najdroższe bilety 30 zł i reszta o 5 zł niżej. Tzn sam środek 30, boki 25, narożniki 20 i zabramkowe 15. I bez dzielenia na mecze TOP chyba że mecz o mistrzostwo albo np półfinał PP z mocnym przeciwnikiem. Chyba że będą pewni rozejścia prawie pełnej puli biletów na mecze "TOP" to można dać max 5 zł droższe. I jakiś program lojalnościowy o sprzedaży internetowej nie wspominając. Czy to jest naprawdę taki problem żeby np za kupno 10 biletów przysługiwał np rabat w sklepie albo jakiś wybrany gadżet do kwoty powiedzmy 20zł?
Odpowiedz cytując