borys napisał(a):

Z serii CO BY BYLO GDYBY:
BR: Pareiko, (z testow)
O: Jovanovic, Czekaj, Uryga, Glowacki, Bunoza, Dudu, Oleksy, Olkowski
P: Wilk, Iliev, Melikson, Kupisz, Holota, Gajos, Kirm, Sobolewski
N: Genkov, Brozek, Szewczyk (z testow)
Free: Dudu, Brozek, Glowacki + bramkarz i napastnik z testow.
Za gotówke: Kupisz, Oleksy, Olkowski, Holota Gajos - pierwszy to spory wydatek ale reszta powinna byc > 300K EUR.
Przytrzymac Meliksona jeszcze 1 runde, moze pokaze sie lepiej niz w ub.r. (ruletka, ale moze warto zarysykowac)
I mamy mlody bardzo perspektywiczny sklad.
Dodatkowo:
Spada duza kwota za wynagrodzenia: Biton, Nunez, Lamey, Diaz, Paljic, Gargula. Zarobki tych 5 wystarczyly by pewnie na wynagrodzenie tych przychodzacych.
Sprawa Jaliensa: 1/2 rocznej pensji i niech spier.. , jesli nie moze lepiej nie placic na raz ze wzgledu na to, ze kasa potrzebna na transfery i zeslac na schody stadionu.
Sprzedac: Maleckiego i Chaveza = obaj za 1.2 - 1.5 mln. i byla by bajka(kwota po odjeciu udzialu poprzedniego klubu Osmana).
Koszty: wpada 1-2 - 1,5 mln EUR, wychodzi 1,8 - 2 mln. EUR. Inwestycje = 500-800K EUR. I pamietajmy ze mamy wtedy tylko 4-5 zawodnikow, ktorych nie mozna dalej opchnac z jakimkolwiek zyskiem(Iliev, Glowacki, Sobolewski, Pareiko).
1 sklad:
Pareiko
Jovanovic - Czekaj - Glowacki-Dudu
Kupisz - Sobolewski - Melikson - Iliev
Brozek - Genkov
2 lawka:
(z testow)
Olkowski - Uryga - Bunoza - Oleksy
Kirm - Wilk - Gajos - Holota(wiem, ze srodkowy ale od bólu).
Szewczyk - ( z testow)
22 zawodnikow jak na sama lige to oczywiscie sporo wiec mozna tu i uwdzie przyciac np. wybrac miedzy Gajosem a Holota.
|
Jovanovic nie potrafi grać w piłkę. A Ty jeszcze go ustawiasz na innej pozycji niż jego nominalna - podobno ŚO. Byle Olkowski wygra z nim rywalizację. Wilka trzeba wypożyczyć do Korony a w jego miejsce sprowadzić kogoś solidniejszego. Sobol szybko się może rozsypać.