Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55482
Stary 15.05.2012, 11:52
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że tylko na testy i mam nadzieję że jeśli się nie sprawdzi to Probierz nie zawaha się go odesłać do domu. Ogólnie to że ma być jedynie wypożyczony oraz jest testowany świadczy o tym że Bednarz ma bardzo mgliste pojęcie na temat tego zawodnika. Rozumiem że testy nie wiele kosztują jednak wizerunek klubu na tym cierpi, świadczy to też o żałosnej pracy dyrektora sportowego który nie ma przygotowanych gotowych pewniaków do wzmocnienia kadry.
Masz w domu jakiś kalendarz? Spójrz na datę. Połowa maja. MAJA! Czy nam kiedykolwiek udało się zrobić jakiś poważny transfer już w maju?
Zrozumiałbym taki post w sierpniu, ale teraz?! Ludzie, litości.
Ostatnio edytowane przez jova : 15.05.2012 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując