westersyl napisał(a):

|
Dobrze że tylko na testy i mam nadzieję że jeśli się nie sprawdzi to Probierz nie zawaha się go odesłać do domu. Ogólnie to że ma być jedynie wypożyczony oraz jest testowany świadczy o tym że Bednarz ma bardzo mgliste pojęcie na temat tego zawodnika. Rozumiem że testy nie wiele kosztują jednak wizerunek klubu na tym cierpi, świadczy to też o żałosnej pracy dyrektora sportowego który nie ma przygotowanych gotowych pewniaków do wzmocnienia kadry.
|
Masz w domu jakiś kalendarz? Spójrz na datę. Połowa maja. MAJA! Czy nam kiedykolwiek udało się zrobić jakiś poważny transfer już w maju?
Zrozumiałbym taki post w sierpniu, ale teraz?! Ludzie, litości.