Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13582
Stary 15.05.2012, 11:27
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ja bym Trałke sprowadził bo wiadomo że Sobol już ma swoje lata a Wilk jedynie w destrukcji sie sprawdza.Mielibyśmy solidnego defensywnego pomocnika na kilka sezonów.

Trałka to jest wybitny leń, co kiedyś pokazał leżąc sobie w polu karnym, podczas gdy zawodnik Zagłębia strzelał bramkę.

Ostatnio przeszedł jednak samego siebie (podczas treningów u trenera Bako). Cytuję forum KSP:
Trałka pod bramą wyznał. "c......wo gramy, a wy c......wo kibicujecie"

http://wielkapolonia.pl/forum/viewto...=14107#p498034

Przypominam, że gość jest kapitanem swojej drużyny. Usprawieliwianie słabej gry słabym dopingiem to chyba dyskwalifikacja dla profesjonalego zawodnika.
Odpowiedz cytując