AYALA napisał(a):

|
ja bym Trałke sprowadził bo wiadomo że Sobol już ma swoje lata a Wilk jedynie w destrukcji sie sprawdza.Mielibyśmy solidnego defensywnego pomocnika na kilka sezonów.
|
Trałka to jest wybitny leń, co kiedyś pokazał leżąc sobie w polu karnym, podczas gdy zawodnik Zagłębia strzelał bramkę.
Ostatnio przeszedł jednak samego siebie (podczas treningów u trenera Bako). Cytuję forum KSP:
Trałka pod bramą wyznał. "c......wo gramy, a wy c......wo kibicujecie"
http://wielkapolonia.pl/forum/viewto...=14107#p498034
Przypominam, że gość jest kapitanem swojej drużyny. Usprawieliwianie słabej gry słabym dopingiem to chyba dyskwalifikacja dla profesjonalego zawodnika.