Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13581
Stary 15.05.2012, 11:27
Garguła dopiero dostał zarzuty, więc do rozwiązania kontraktu jeszcze długa droga (choć mam nadzieję, że do tego dojdzie).

Co do Jaliensa to na rozwiązanie kontraktu musi zgodzić się on sam, a za 1/2 wynagrodzeń nie odejdzie, bo już nie znajdzie żadnego frajera, który zapłaci mu chociaż 1/3 tego co my. W piłkę i tak już poważnie nie pogra, a tak przynajmniej sobie dorobi. Ciekawi mnie tylko,co by było gdyby zajął się nim Bako i miał wybierać między zdrowiem, a pieniędzmi?
Odpowiedz cytując