Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8626
Stary 15.05.2012, 10:44
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie tłumacz się. Na tym forum ludzie sa przekonani, że wystarczy nowy stadion i od razu jest zapełniony. Jedyny kraj w Europie gdzie obłozenie to blisko 100% to Niemcy. Włosi mają stadiony od dawna a ludzi połowa może na nich zasiada, z wyjątkiem meczów typu derby Mediolanu czy Juventus-Milan czy Inter-Juventus. Derby Rzymu to przeważnie do 40.000 dochodzi. Ale co tam+u nas sa stadiony to i fani powinni przeciez sie podwoic.
Bo tylko Niemców stać na bilety. Gdyby cena na sektory wzdłuż bocznej linii była normalna. Czyli do 30 zł, to stadion byłby pełen, na każdym meczu z prostej przyczyny. 90% Polaków nigdy nie była na zadaszonym w miarę nowoczesnym stadionie. Dlatego pomijając oglądanie meczu byliby skłonni przyjść żeby zobaczyć sam stadion, poczuć atmosferę. A puki co już od roku mamy 33 000 miejsc a nawet sie do tej liczby nie zbliżyliśmy. Bo skoro dla kogoś kto pierwszy raz idzie na stadion taka wycieczka to 100 za same bilety bo przecież sam nie pójdzie. To nikt tyle nie da zwłaszcza ze ma perspektywę siedzenia w kilkanaście osób na sektorze i podziwianie kopaniny.


Aglomeracja Krakowska to wszystkie miejscowości z których możesz do Krakowa dojechać w godzinę. Myślisz że z Tarnowa nikt na Wisłę nie jeździ?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.05.2012 o godz. 10:46.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując