tas de fleia napisał(a):

|
Ludzie opanujcie się trochę. Też nie jestem fanem Bednarza, ale kiedy podpisywał Gargułę, to to był wtedy prawdopodobnie najlepszy polski piłkarz. Raczej nie przewidział takich rzeczy jak kontuzja czy zaszyta w kolanie igła. Gorzej niż dzieci naprawdę.
|
Najlepszy polski piłkarz
LOL
Chłopie, może i był niezły, ale na pewno nie na 5 letni kontrakt za 350 tysięcy...
Od początku mowiłem, że przepłaciliśmy i tyle.