Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55476
Stary 15.05.2012, 10:03
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Ludzie opanujcie się trochę. Też nie jestem fanem Bednarza, ale kiedy podpisywał Gargułę, to to był wtedy prawdopodobnie najlepszy polski piłkarz. Raczej nie przewidział takich rzeczy jak kontuzja czy zaszyta w kolanie igła. Gorzej niż dzieci naprawdę.
Najlepszy polski piłkarz
LOL

Chłopie, może i był niezły, ale na pewno nie na 5 letni kontrakt za 350 tysięcy...
Od początku mowiłem, że przepłaciliśmy i tyle.
Odpowiedz cytując