Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13577
Stary 15.05.2012, 09:16
ja bym Trałke sprowadził bo wiadomo że Sobol już ma swoje lata a Wilk jedynie w destrukcji sie sprawdza.Mielibyśmy solidnego defensywnego pomocnika na kilka sezonów.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.05.2012 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując