Pan Jotka napisał(a):

Testowanie jest normalne ? Normalne kluby mają po prostu listę transferową, a nie robią castingi. Obawiam się, że przetestują może nie 500 ale tak ze 100 na pewno. W tym 33 bramkarzy.
|
Jakie znowu castingi? Można spokojnie testować kilku zawodników w oknie transferowym jak jest okazja, to jest absolutnie normalne. Bieda zaczyna się dopiero kiedy klub nie ma żadnej koncepcji oraz scoutingu i sprowadza na testy dziesiątki zawodników skąd popadnie. Nic takiego jednak narazie nie nastąpiło i miejmy nadzieję, że nie nastąpi.