Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55470
Stary 14.05.2012, 23:31
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Testowanie jest normalne? Normalne kluby mają po prostu listę transferową, a nie robią castingi. Obawiam się, że przetestują może nie 500 ale tak ze 100 na pewno. W tym 33 bramkarzy.
Jakie znowu castingi? Można spokojnie testować kilku zawodników w oknie transferowym jak jest okazja, to jest absolutnie normalne. Bieda zaczyna się dopiero kiedy klub nie ma żadnej koncepcji oraz scoutingu i sprowadza na testy dziesiątki zawodników skąd popadnie. Nic takiego jednak narazie nie nastąpiło i miejmy nadzieję, że nie nastąpi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując