Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55469
Stary 14.05.2012, 23:10
Nie liczcie na pozbycie się Garguły (choć sam na to liczę).
Już informacje, że zarząd go wezwał martwią.
Łukasz na pewno się wyprze wszystkie, a zanim prokuratura coś zrobi dalej, to kontrakt się skończy.
A Bednarz, co widać po pierwszych dniach, będzie chciał zatrzymać zawodników, których sam sprowadzał, czyli wielkich playmakerów za łączną kwotę ~2 mln euro czyli Jirsaka i Gułę.

I on ma wprowadzać wariant oszczędnościowy, skoro sam przepieprzył tyle kasy na zawodników słabych?
Odpowiedz cytując