Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55468
Stary 14.05.2012, 22:43
Arked napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Testowanie zawodników to normalna sprawa. Oczywiście nie mówie o testowaniu 500 w okienku i opieraniu polityki transferowej na testowanych graczach bo to by była patologia i mrok lat 90.
Testowanie jest normalne? Normalne kluby mają po prostu listę transferową, a nie robią castingi. Obawiam się, że przetestują może nie 500 ale tak ze 100 na pewno. W tym 33 bramkarzy.
Odpowiedz cytując