Arked napisał(a):

|
Spokojnie. Testowanie zawodników to normalna sprawa. Oczywiście nie mówie o testowaniu 500 w okienku i opieraniu polityki transferowej na testowanych graczach bo to by była patologia i mrok lat 90.
|
Testowanie jest normalne

? Normalne kluby mają po prostu listę transferową, a nie robią castingi. Obawiam się, że przetestują może nie 500 ale tak ze 100 na pewno. W tym 33 bramkarzy.