Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17027
Stary 14.05.2012, 22:32
Szpen napisał(a):Wyświetl post
zabójstwo w afekcie, nie wiem ile za to dają, ale na pewno nie ułaskawiaja.



czy tak wielka jest różnica między tą sprawą, a śmiercią Rosiaka? Jednego zabija się za oszustwo, drugiego z frustracji. To jakaś różnica w śmierci?
Co prawda nie jestem pewien kto miał w Twojej interpretacji zginąć za oszustwo a kto z frustracji ale ciekaw jestem czy Twoim zdaniem w ten sam sposób należało by potraktować np: zabójstwo rudego knechta (podoba mi się to)? W sumie w tym wypadku można mówić i o oszustwie i o frustracji. No to jak Szpenio: ten przypadek też podpadałby pod brak różnicy
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 15.05.2012 o godz. 00:14.