Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55467
Stary 14.05.2012, 22:15
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Co do bramkarza, to pamiętam, że był o niego płacz w drugą stronę. kiedy do Włoch wybywał - dlaczego nikt takiego talentu nie zauważył i do Wisły nie ściągnął. Cóż teraz gość okazuje się dla odmiany za cienki... Oj panowie, trochę wstrzmięźliwości przed nami długi okienko, zachowajcie najlepsze tricki na później.
Ja coś czuję, że szukamy na testach kogoś zamiast Sergieja.
Just sayin'...

Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Lisowski to gość, który świetnie się zapowiadał, w Widzewie zawiódł, zatrzymał się w rozwoju. W Koronie ponoć się wybijał, ale mam wrażenie, że więcej w tym było ambicji niż umiejętności.
Lisowskiego kojarzę z meczy Korony w tym sezonie (a kilka ich obejrzałem) jako straszne drewno. Dużo biegał - tyle dobrego można o nim napisać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.05.2012 o godz. 22:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując