Uran235 napisał(a):

|
Co do bramkarza, to pamiętam, że był o niego płacz w drugą stronę. kiedy do Włoch wybywał - dlaczego nikt takiego talentu nie zauważył i do Wisły nie ściągnął. Cóż teraz gość okazuje się dla odmiany za cienki... Oj panowie, trochę wstrzmięźliwości przed nami długi okienko, zachowajcie najlepsze tricki na później.
|
Ja coś czuję, że szukamy na testach kogoś zamiast Sergieja.
Just sayin'...
Uran235 napisał(a):

|
Lisowski to gość, który świetnie się zapowiadał, w Widzewie zawiódł, zatrzymał się w rozwoju. W Koronie ponoć się wybijał, ale mam wrażenie, że więcej w tym było ambicji niż umiejętności.
|
Lisowskiego kojarzę z meczy Korony w tym sezonie (a kilka ich obejrzałem) jako straszne drewno. Dużo biegał - tyle dobrego można o nim napisać.