Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13574
Stary 14.05.2012, 21:49
comek napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/10478-Z_j...puscic_Polonie

tak wyceniani są piłkarze Polonii, myślę że taki Baszczyński, Sadlok, Trałka, Wszołek byliby wzmocnieniem dla drużyny, a na pewno ponieśliby o wiele konkurencję w składzie, łączna suma za tych 4 piłkarzy to: 1,1 mln Euro, przy potencjalnej sprzedaży Meliksona za dobre pieniądze, będzie kasa na kupienie zawodników Polonii, ale o tym Bednarz decyduje...
Ale to wycena Weszło, a nie wycena Wojciechowskiego. W tym problem.

Lech poluje na Traore, Lukjanovsa i Ntibazonkizę. Ruch na Baszczyńskiego, Ćwielonga, Sadloka. Sezon ogórkowy rozpoczęty...
Odpowiedz cytując