Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13573
Stary 14.05.2012, 21:48
Sadlok nie będzie chciał się nigdzie ruszać z Polonii bo dodrze wie że nikt mu takiego wysokiego kontraktu jak ma teraz nie zaoferuje

Odpowiedz cytując