Baala napisał(a):

|
Nie to nie jest normalna sprawa. Żaden klub na poziomie nie bawi się w jakieś testy. I nie mówie o jakiś topowych klubach, ale o średniakach europejskich.
|
No właśnie średniaki europejskie czasami testują różnych zawodników (jak Middlesbrough Małeckiego). Ale umówmy się, że nikt nie pokłada w nich wielkich nadziei i raczej szuka się w ten sposób rezerwowych, utalentowanych juniorów z niższych lig i zawodników zaplecza. Poważnych transferów oczywiśćie się w ten sposób nie przeprowadza.