|
Galaxy Mini może i parametrami wydaje się OK, ale zaś ekran ma fatalny - widać pikselozę. Za ok. 400-450 zł kupi się Xperię X8 (także polecam białą wersję) - minus jest taki, że to tylko Android 2.1 oraz nakładka UX - dość ładna etc., ale podejrzewam, że ona nie będzie się bawić w alternatywne launchery - a ta nakładka pozwala tylko na jeden widget na jednej 'karcie' - trochę mało. Jeżeli masz jak trochę dołożyć, kup jej Sony Ericssona Live with Walkman - muzyczny telefon, o bardzo porządnych parametrach, bardzo dobry ekran, Android 2.3 (z obiecaną aktualizacją w najbliższym czasie do 4.0 - najnowszego systemu).
|