Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55462
Stary 14.05.2012, 20:50
ja tylko przypomnę bo widzę, że tutaj to wielu ma dużą sklerozę, iż Stan zanim zdobyliśmy mistrza miał listę grajków na następny sezon i pod LM. Z tego co pamiętam pisano wtedy że to było już nieźle ponagrywane, aż w pewnym momencie sz. p. Cupiał dokonał zmiany w radzie nadzorczej i tym samym transfery z 1 miejsc na liście Stana odpadły, bo przyszedł koleś który skrupulatnie hajsik liczył. Od tamtej pory zaczęły się transfery z niższych miejsc i oczywiście znacznie tańszych w utrzymaniu.. jaki efekt był wiemy wszyscy.. Dlatego nie zwalajcie tyle na Stana bo on na prawdę robił co mógł..
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 14.05.2012 o godz. 20:56.


Odpowiedz cytując