Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55460
Stary 14.05.2012, 20:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
o Miśkiewiczu nie ma co pisać.byłaby tragedia jakby został ( no chyba ze jego talent przez te 3 lata eksplodował niczym komorki samsunga)

a co do wrzucania infa na strone :
1)medialność klubu rośnie, w końcu testujemy chłopa z Milanu
2)a nóż widelec inny bramkarz dziś skoczy o kilkanaście tysięcy w dół.
Zastanawia mnie tylko po co go testujemy?

Medialność? Taka informacja może posłużyć do wysmażenia kolejnego tekstu o zapaści finansowej Wisły. Coś w stylu - patrzcie jak u nich w Krakowie beznadziejnie, testują trzecioligowców, którzy w Milanie co najwyżej nosili bidony.

Nie sądzę, żeby menadżerowie musieli się dowiadywać takich rzeczy z prasy, ci którzy zarabiają tak na chleb już pewnie od dawna słyszeli, że do Wisły przyjeżdża Miśkiewicz.


Mam nadzieje, że za kilka tygodni nie przeczytam o testach Brazylijczyka z nadwagą Ktoś jeszcze pamięta niejakiego Pinto?
Odpowiedz cytując