Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13571
Stary 14.05.2012, 20:29
Tak sobie myślę, że jakbyśmy mieli dobrych wrzucających to Genkov mógłby strzelać w tej naszej lidze jak głupi. Nie wiem czy to tak ciężko ćwiczyć codziennie po treningu po 20 wrzutek, żeby w końcu mieć jakiś pożytek z tego? Do tego Celeban, Bunoza może w pierwszym składzie grać i tłuczemy bramek ile wlezie po wrzutkach.
Odpowiedz cytując