Arked napisał(a):

|
Spokojnie. Testowanie zawodników to normalna sprawa.
|
Nie to nie jest normalna sprawa. Żaden klub na poziomie nie bawi się w jakieś testy. I nie mówie o jakiś topowych klubach, ale o średniakach europejskich.
szprotson napisał(a):

|
W końcu CV fajne...wiec po co testować co nie?
|
W którym miejscu jest te fajne CV? Opchnął go operatywny manager i trochę szumu swego czasu narobił w polskich gazetach. Ten bramkarz nigdy choćby minuty nie zagrał w poważnym klubie.
I jeszcze słówko odnośnie Garguły. Oby go wywalili bo gość jest tak słaby że w tym sezonie to by sie nie mieścił w podstatowym składzie ŁKS-u. I piszę to na poważnie.