Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55457
Stary 14.05.2012, 20:13
Arked napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Testowanie zawodników to normalna sprawa.
Nie to nie jest normalna sprawa. Żaden klub na poziomie nie bawi się w jakieś testy. I nie mówie o jakiś topowych klubach, ale o średniakach europejskich.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
W końcu CV fajne...wiec po co testować co nie?
W którym miejscu jest te fajne CV? Opchnął go operatywny manager i trochę szumu swego czasu narobił w polskich gazetach. Ten bramkarz nigdy choćby minuty nie zagrał w poważnym klubie.


I jeszcze słówko odnośnie Garguły. Oby go wywalili bo gość jest tak słaby że w tym sezonie to by sie nie mieścił w podstatowym składzie ŁKS-u. I piszę to na poważnie.
Odpowiedz cytując