Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55456
Stary 14.05.2012, 20:10
Polonia szukała w zimie pierwszego bramkarza a wiec pewnie facet nie okazał się lepszy od Gliwy lub Przyrosia. Jesli byłby na ich poziomie to trzeba go brać bo wiele kasy nie będzie chciał a przy odejściu Milana i Filipa nie możemy sobie pozwolić na pozostanie z samym Sergiejem. Zrozumcie że w żadnym klubie (nawet w topowych na świecie) nie ma dwóch bramkarzy na wysokim poziomie bo bramka to pozycja mimo wszystko indywidualna,na której rzadko się faceta zmienia i drugi musi zaakceptować role rezerwowego. Jeśli będzie solidny jestem na tak coś musiał potrafić skoro grał we wloskiej Primaverze w dodatku w Milanie. Zobaczymy jak sie jutro pokaże w sparingu z Widzewem.
Odpowiedz cytując