Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13565
Stary 14.05.2012, 19:52
W Polonii wielka wyprz. Można zakontraktować Baszcza, Brzyskiego i Todorovskiego. Pierwsza dwójka za free a ostatni za 200 tys wg wesz(L)o. Resztą nie ma co sobie głowy zawracać. Taki Jeż już chyba zapomniał jak się gra na amen a Dwaliszwili za drogi.
Odpowiedz cytując