|
W Polonii wielka wyprz. Można zakontraktować Baszcza, Brzyskiego i Todorovskiego. Pierwsza dwójka za free a ostatni za 200 tys wg wesz(L)o. Resztą nie ma co sobie głowy zawracać. Taki Jeż już chyba zapomniał jak się gra na amen a Dwaliszwili za drogi.
|