Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55452
Stary 14.05.2012, 19:49
Watts - zgadzam się z Tobą, z tym, że w odróżnieniu do swoich poprzedników Stan proponował umowy zawodnikom w tym Lameyowi, których nie był do końca pewien na krótki okres czasu by minimalizować ewentualne straty na wypadek tego, że taki gracz może się nie sprawdzić. Trudno przy takim budżecie jakim dysponował latem Stan pozyskać kogoś lepszego z doświadczeniem gry w pucharach. Nie bronię transferów letnich bo też one do końca nie były takie jak chciał tego ówczesny dyrektor sportowy bo poza Ilievem żaden z tych, którzy trafili do nas nie był na czołowym miejscu jego listy o czym świadczy forma ich pozyskiwania - na wypożyczenia, krótkie umowy. Pretensje można mieć wyłącznie do RN i samego Cupiała, który w ostateczności każdy transfer akceptuje. Lamey się nie sprawdził i odchodzi a szrot sprowadzony przez Kapkę niestety zostaje bo ma dłuższe umowy.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.05.2012 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując