Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55449
Stary 14.05.2012, 19:40
Merkury napisał(a):Wyświetl post
A nie dopuszczasz o to takiej tezy że mieli do nas trafić lepsi zawodnicy ale RN zablokowała te transfery.
No bo jedno wynika z drugiego, łał. Pisałem już o tym dawno temu, jeszcze zanim Cupiał wpadł na koncepcję obwiniania Holendrów za fikcyjny dług, a forumowi schizofrenicy i węszyspiski przed Piechniczkiem oskarżali Stana o prywatę. Sam piszesz że należy mieć pretensje do RN za akceptację tego transferu, zatem pytanie - za akceptację kupna jakiego zawodnika w takiej sytuacji nie moglibyśmy mieć pretensji?

Cytat:
W takim razie nie pozostaje nic innego, jak bić wielkiemu Lameyowi pokłony, że wskazał nam drogę do pucharów.
Ironia ci wybitnie nie wychodzi.

Cytat:
imho Baszczyński > Lamey
imho nie, ale tak to się można kłócić w nieskończoność.
Odpowiedz cytując