Merkury napisał(a):

|
A nie dopuszczasz o to takiej tezy że mieli do nas trafić lepsi zawodnicy ale RN zablokowała te transfery.
|
No bo jedno wynika z drugiego, łał. Pisałem już o tym dawno temu, jeszcze zanim Cupiał wpadł na koncepcję obwiniania Holendrów za fikcyjny dług, a forumowi schizofrenicy i węszyspiski przed Piechniczkiem oskarżali Stana o prywatę. Sam piszesz że należy mieć pretensje do RN za akceptację tego transferu, zatem pytanie - za akceptację kupna jakiego zawodnika w takiej sytuacji nie moglibyśmy mieć pretensji?
Cytat:
|
W takim razie nie pozostaje nic innego, jak bić wielkiemu Lameyowi pokłony, że wskazał nam drogę do pucharów.
|
Ironia ci wybitnie nie wychodzi.
imho nie, ale tak to się można kłócić w nieskończoność.
