Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17026
Stary 14.05.2012, 19:38
qqxlan napisał(a):Wyświetl post
A Ty za czym jestes w takim razie? Kara smierci?
zabójstwo w afekcie, nie wiem ile za to dają, ale na pewno nie ułaskawiaja.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wyjatkowo łagodny powinien być wyrok. Pedał perfidnie zagrał na uczuciach młodego człowieka. Wiadomo, że za surowym ukaraniem bedzie Rysiu Grodzki i Biedroń.
czy tak wielka jest różnica między tą sprawą, a śmiercią Rosiaka? Jednego zabija się za oszustwo, drugiego z frustracji. To jakaś różnica w śmierci?