qqxlan napisał(a):

|
A Ty za czym jestes w takim razie? Kara smierci?
|
zabójstwo w afekcie, nie wiem ile za to dają, ale na pewno nie ułaskawiaja.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Wyjatkowo łagodny powinien być wyrok. Pedał perfidnie zagrał na uczuciach młodego człowieka. Wiadomo, że za surowym ukaraniem bedzie Rysiu Grodzki i Biedroń.
|
czy tak wielka jest różnica między tą sprawą, a śmiercią Rosiaka? Jednego zabija się za oszustwo, drugiego z frustracji. To jakaś różnica w śmierci?