Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13564
Stary 14.05.2012, 19:36
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Towarzysz Generał zapomniałeś o Boguskim
Celowo. Rafał zagrał w tym sezonie 334 minuty... Bardzo mi go szkoda, bo gdyby nie kontuzje to przypuszczam, że od niego dziennikarze zaczynaliby ustalanie składu reprezentacji na Euro, ale niestety w obecnej sytuacji nie ma sensu uwzględniać go w jakichkolwiek planach.

JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
ale muwiąc o stanie ataku to będzie całkowice dobry jak na lige biorąc transfer Brożka.
Jeżeli będziemy grać jednym napastnikiem, bądź ustawieniem Iliev - Brożek/Genkov to w zupełności to wystarczy. Jeżeli na dwóch to przydałby się ktoś 3. Inna sprawa, że fajnie byłoby mieć takiego młodego wilczka, który wchodziłby na końcówki. Mi np. marzy się Stępiński.
Odpowiedz cytując