JOSE 841 napisał(a):

Celowo. Rafał zagrał w tym sezonie 334 minuty... Bardzo mi go szkoda, bo gdyby nie kontuzje to przypuszczam, że od niego dziennikarze zaczynaliby ustalanie składu reprezentacji na Euro, ale niestety w obecnej sytuacji nie ma sensu uwzględniać go w jakichkolwiek planach.
JOSE 841 napisał(a):

|
ale muwiąc o stanie ataku to będzie całkowice dobry jak na lige biorąc transfer Brożka.
|
Jeżeli będziemy grać jednym napastnikiem, bądź ustawieniem Iliev - Brożek/Genkov to w zupełności to wystarczy. Jeżeli na dwóch to przydałby się ktoś 3. Inna sprawa, że fajnie byłoby mieć takiego młodego wilczka, który wchodziłby na końcówki. Mi np. marzy się Stępiński.