Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55447
Stary 14.05.2012, 19:15
imho Baszczyński > Lamey

E:
Merkury napisał(a):Wyświetl post
A nie dopuszczasz o to takiej tezy że mieli do nas trafić lepsi zawodnicy ale RN zablokowała te transfery. Przecież Bednarz za pierwszym pobytem o tym mówił że RN blokowała co się dało. Lamey był tańszy od Wasyla czy Bandrowskiego - nie trzeba było za niego płacić.
biorąc pod uwage to kiedy po raz pierwszy Lemay pojawił sie w klubie śmiem wątpić w inne opcje. I chyba chodziło o I.Bandalovskiego a nie Bandrowskiego def.pomocnika.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.05.2012 o godz. 19:19.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując