imho Baszczyński > Lamey
E:
Merkury napisał(a):

|
A nie dopuszczasz o to takiej tezy że mieli do nas trafić lepsi zawodnicy ale RN zablokowała te transfery. Przecież Bednarz za pierwszym pobytem o tym mówił że RN blokowała co się dało. Lamey był tańszy od Wasyla czy Bandrowskiego - nie trzeba było za niego płacić.
|
biorąc pod uwage to kiedy po raz pierwszy Lemay pojawił sie w klubie śmiem wątpić w inne opcje. I chyba chodziło o I.Bandalovskiego a nie Bandrowskiego def.pomocnika.