Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19007
Stary 14.05.2012, 19:08
tofik napisał(a):Wyświetl post
Totalnie beznadziejny epizod tego grajka w Wiśle. To już Łobo miał jakiekolwiek gole czy asysty, a ten kopacz nic. Jeden gol kiedy na bramce rywala wisiał ręcznik, można to uznać za bug w matrixie.
Nie ma w klubie osoby, która by zrobiłą porządek w kadrze, daje się funkcjonować totalnie nieprzydatnym nic nie grającym kopaczom. Przecież jakby Łobo nie miał zarzutów korupcyjnych to byśmy do dzisiaj się z nim męczyli. To samo przecież będzie z Kirmem, siedzą tu te lebiegi i nikt nie ma jaj czy przebicia, żeby ich usunąć z ciepłych dobrze opłacanych posadek.
Dlatego dobrze, że ta sprawa z korupcją wypłynęła na wierzch.
No ale to co mają zrobić? Umów należy dotrzymywać. Proponujesz klub kokosa dla Kirma, kiedy pod koniec sezonu nie było komu grać z racji kontuzji? Czy byłaby Wisła postrzegana jako klub poważny, gdyby tak przy gorszym humorze wyrzucała ze swych szeregów? Pokaż mi klub w którym nie ma niewypałów.

Jest okazja by pozbyć się gracza niewydajnego, który już porzucił chyba sportową ambicję i chce tylko dorobić na emeryturę. Z tego się cieszę i taki obrót spraw liczę. Oby. I oby w jego miejsce przyszedł ktoś lepszy...
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując