Merkury napisał(a):

|
Skąd Ty wiesz ile on zarabiał bo co przeczytałeś w Fakcie. Takie dane są prawem chronione i obejmuje je tajemnica handlowa. Winni tego że powstałaby wreszcie baza treningowa i akademia - notabene zgodnie z wytycznymi będą one obowiązkowe od sezonu 2014/2015 albo wcześniej teraz już nie pamiętam. Zadaj jakieś pytanie na poziomie bo na razie widzą wszyscy, że Ci argumentów powoli brakuje.
|
wiesz, nie kazdy opiera swoje informacje tak jak Ty na podstawie faktu. Kto mnie zna wie skad mam info.
IV kategoria to jest co? Dalej nie wiem bo akurat kilku moich kolegów było na testach w Wiśle i chciałbym wiedziec czym charakteryzuje sie IV kategoria.
Argumentów mi brakuje na co ? Przeciez ja nie udowadniam zadnej tezy
p.s. 3 boiska to wg. Ciebie akademia czy znasz jakies nowe wymogi ?