Skąd Ty wiesz ile on zarabiał bo co przeczytałeś w Fakcie. Takie dane są prawem chronione i obejmuje je tajemnica handlowa. Winni tego że powstałaby wreszcie baza treningowa i akademia - notabene zgodnie z wytycznymi będą one obowiązkowe od sezonu 2014/2015 albo wcześniej teraz już nie pamiętam. Zadaj jakieś pytanie na poziomie bo na razie widzą wszyscy, że Ci argumentów powoli brakuje.