Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55440
Stary 14.05.2012, 18:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
? Gdzie ja napisalem ze jakiś klub starcił ? Zadałem ci miłoszu yyy merkury pytanie kto byłby winny prócz K i B oraz czy IV kategoria jak napisaleś jest na całe zycie. To są dwa pytania, 1 i 2.

Jakby zamiast Lameya był prawdziwy piłkarz to może byśmy oglądali coś wiecej niż LE.

E:oczywiscie ze nie zarabiali kroci
Cała Polska to juz wie, ale Ty nie. Lamey zarabiał 20 złotych.
Skąd Ty wiesz ile on zarabiał bo co przeczytałeś w Fakcie. Takie dane są prawem chronione i obejmuje je tajemnica handlowa. Winni tego że powstałaby wreszcie baza treningowa i akademia - notabene zgodnie z wytycznymi będą one obowiązkowe od sezonu 2014/2015 albo wcześniej teraz już nie pamiętam. Zadaj jakieś pytanie na poziomie bo na razie widzą wszyscy, że Ci argumentów powoli brakuje.
Odpowiedz cytując