Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55438
Stary 14.05.2012, 18:41
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Wskaż klub który na akademii i bazie treningowej stracił a nie siej demagogi. A na testy to Ci zawodnicy za swoje przyjeżdżają?....
Lamey i Biton zapewnili Ci możliwość oglądania fazy grupowej LE - a bez bramek Izraelczyka nie byłoby awansu z LE ze szczęściem czy bez. Zarobili więc dla klubu określone pieniądze a jak ktoś się łapie na doniesieniach że zarabiali krocie to mnie pusty śmiech ogarnia bo to nie Stan podpisywał z nimi kontrakty a robił zarząd za aprobatą RN. Tak na marginesie co w dzisiejszym futbolu znaczą zarobki na poziomie 300 tys euro.
Widać niektórym odpowiada ta amatorszczyzna, która odbywa się obecnie w klubie. Tylko jak potem będzie płacz i zgrzytanie zębów to morda w kubeł
? Gdzie ja napisalem ze jakiś klub starcił ? Zadałem ci miłoszu yyy merkury pytanie kto byłby winny prócz K i B oraz czy IV kategoria jak napisaleś jest na całe zycie. To są dwa pytania, 1 i 2.

Jakby zamiast Lameya był prawdziwy piłkarz to może byśmy oglądali coś wiecej niż LE.

E:oczywiscie ze nie zarabiali kroci
Cała Polska to juz wie, ale Ty nie. Lamey zarabiał 20 złotych.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.05.2012 o godz. 18:48.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując