|
Problem z testami polega na tym, że na nich zjawiają się najczęściej zawodnicy IV-tej kategorii i tym sposobem możemy nawet codziennie je przeprowadzając trafić góra jednego przyzwoitego piłkarza na 50 testów. Wiedząc ile jest braków w kadrze i ilość odejść skuteczność tego typu procederu należy ocenić góra na 5%-10%. Mam nadzieję, że do tego zdolność Pana Bednarza się nie ograniczy - chociaż kto wie albowiem Łysy w programie Liga + ekstra poza tym o czym już tu pisano, stwierdził że jest pozytywnie zaskoczony ilością ofert składanych przez zawodników do angażu w klubie - moim zdanie dziś te słowa nabierają innego znaczenia w kontekście dzisiejszych doniesień w kwestii transferów. Skoro Bednarz stwierdził ze bazy się nie opłaca budować i akademii, niech pójdzie o krok dalej a po co w Wiśle skauci.
P.S. powoli krystalizuje się nam prawa strona obrony - wraca Burliga, jest Jovanović. Przy okazji bracia B mają spierda......ć z Trabzonu bo ich już nikt tam nie chce.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.05.2012 o godz. 18:14.
|