Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
8620
14.05.2012, 17:43
bellic88
napisał(a):
Tak z ciekawości czy ktoś wie jaka jest oficjalna liczba mieszkańców Krakowa? Oczywiście bez studentów w roku akademickim
Dane na wikipedii są sprzed 2 lat. Oczywiście najlepsza byłaby liczba zsumowana z okolicznymi gminami gdzie mieszka sporo osób "żyjących" w Krk ale podejrzewam że podliczenia czegoś takiego chyba się nikt nie podejmnie
A co do biletów to uważam przede wszystkim za błąd ustalenie cen na narożniki na takim poziomie - za duża różnica pomiędzy "zabramkowymi" i głównymi- i braku większej zniżki dla osób starszych. No i brak jakiegokolwiek programu lojalnościowego.
sprzed dwóch lat 757 tys. teraz ponoc o ostatnim spisie okazalo sie ze kilkanacie tys wiecej.
ze studentami ok 900 tys
obszar metropolitarny ma 1,4 mln,
★ ★ ★
WIS
ŁA KRA
KÓW
★ ★ ★ ★
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
★ ★ ★
✪✪✪✪
✰✰✰✰
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot