Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8620
Stary 14.05.2012, 17:43
bellic88 napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości czy ktoś wie jaka jest oficjalna liczba mieszkańców Krakowa? Oczywiście bez studentów w roku akademickim Dane na wikipedii są sprzed 2 lat. Oczywiście najlepsza byłaby liczba zsumowana z okolicznymi gminami gdzie mieszka sporo osób "żyjących" w Krk ale podejrzewam że podliczenia czegoś takiego chyba się nikt nie podejmnie

A co do biletów to uważam przede wszystkim za błąd ustalenie cen na narożniki na takim poziomie - za duża różnica pomiędzy "zabramkowymi" i głównymi- i braku większej zniżki dla osób starszych. No i brak jakiegokolwiek programu lojalnościowego.
sprzed dwóch lat 757 tys. teraz ponoc o ostatnim spisie okazalo sie ze kilkanacie tys wiecej.
ze studentami ok 900 tys

obszar metropolitarny ma 1,4 mln,
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując