|
Garguła na dywaniku. Zawsze jeden symulujący grę mniej = więcej kibiców na trybunach = więcej korzyści dla klubu.
Swoją drogą ciekawe czy Łukasz G. z takim samym bananem na twarzy i z taką czułością jak rywali po kolejnych porażkach (np. Stawarczyka) będzie również ściskał panów prokuratorów.
|