Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55425
Stary 14.05.2012, 17:28
Garguła na dywaniku. Zawsze jeden symulujący grę mniej = więcej kibiców na trybunach = więcej korzyści dla klubu.

Swoją drogą ciekawe czy Łukasz G. z takim samym bananem na twarzy i z taką czułością jak rywali po kolejnych porażkach (np. Stawarczyka) będzie również ściskał panów prokuratorów.
Odpowiedz cytując