Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Weak27
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
4336
14.05.2012, 16:37
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5437457
Wiem, że się nie zmienię sumienie mam czyste
Nowa Huta
W tej dzielnicy zawsze będę wierzyć w Wisłę !!
Weak27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weak27
Znajdź inne posty napisane przez Weak27