Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55421
Stary 14.05.2012, 16:36
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jestem to jeszcze zrozumieć ze względu na to, że pamiętam wywiad w który chłopak kiedyś wspominał że jego marzeniem jest gra w Wiśle Kraków. Swoją drogą kolega który kibicował Milanowi wspominał że kilka razy trenował z pierwszą drużyną. Ale raczej ten Milan to mu załatwił menago niż umiejętności.


Mam nadzieję że Bednarz nie pobije ilości testowanych GK z pierwszej swojej kadencji.

SharksiK debiut na forum CI jakoś średnio wychodzi.
Nie wiem który menager jest w stanie załatwić kontrakt w Milanie jakiemuś ogórowi. Nie mówię, że jest jakimś turbokozakiem, bo we Włoszech jest pewnie kompletnym no-namem, ale widocznie jakiś potencjał miał. Szczęsny dał radę i gra w Arsenalu, Miśkiewicz w Milanie sobie nie poradził, a nuż to będzie nasz poziom? Jeszcze pewnie z rok-dwa z Pareiką, a potem?
Odpowiedz cytując