domin_czyzyny napisał(a):

z jednej strony to jest niezła informacja, możemy pozbyć się Garguły, ale z drugiej strony to nie będziemy mieli środkowego ofensywnego gracza a kolejny sezon. Wiadomo, że z Meliksonem się raczej żegnamy.
Ale suma sumarum, mam nadzieję, że zwolnienie kasy z kontraktu Garguły pozwoli nam ściągnąć kogoś lepszego.
|
Chciałeś napisać: nie będziemy mieć pozorującego grę środkowego ofensywnego gracza, którego każde zagranie jest do tyłu.