Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18996
Stary 14.05.2012, 15:40
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
z jednej strony to jest niezła informacja, możemy pozbyć się Garguły, ale z drugiej strony to nie będziemy mieli środkowego ofensywnego gracza a kolejny sezon. Wiadomo, że z Meliksonem się raczej żegnamy.

Ale suma sumarum, mam nadzieję, że zwolnienie kasy z kontraktu Garguły pozwoli nam ściągnąć kogoś lepszego.
Chciałeś napisać: nie będziemy mieć pozorującego grę środkowego ofensywnego gracza, którego każde zagranie jest do tyłu.
Odpowiedz cytując