Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55411
Stary 14.05.2012, 15:39
Cos mysle ze bedziesz usatysfakcjonowany

P.S Rok później polski zawodnik przeszedł do czwarto ligowego Crociati Noceto, skąd ponownie został wypożyczony, tym razem do FC Südtirol-Alto Adige, grającego we włoskiej trzeciej lidze.
No jak to sie okaze casus Kupisz to wlasnorzecznie ziarenko po ziarenku obok kopca Kosciuszki usypie taki sam Bednarzowi.
Ostatnio edytowane przez borys : 14.05.2012 o godz. 15:51.
Odpowiedz cytując