Tasio1906 napisał(a):

Powinieneś napisać odcinek 1/30. Ciekaw jestem ile odcinków ma ten sezon pt. "poszukujemy kelnerów grających w piłkę". W pierwszym odcinku występuje Pan Michał!
JB: Panie Michale, co pan robił we Włoszech?
MM.: A wie Pan w Milanie to podawałem bidony, a w III i IV lidze włoskiej kosiłem trawę, fajna robota była!
JB: Ewidentnie ma coś wspólnego z piłką - trzeba przetestować!