leszekpw napisał(a):

z oficjalnej:
23-letni bramkarz AC Milan, Michał Miśkiewicz, przez najbliższe dni będzie testowany przez Wisłę Kraków
ciekawa sprawa przyznam
młody, krakowianin, mógłby się ogrywać przy Pareice
|
To byłoby super... oczywiście o ile potrafi bronić co najmniej tak żeby być godnym zastępcą/następcą Pareiki. Wtedy możnaby z ulgą pożegnać 2 bramkarzy ekstraklasy Serbii 2009/2010...
Bo mam nadzieję, że to nie miałaby być rozszada w stylu - MJ - 1, Misiek - 2, Pareiko - out.