Merkury napisał(a):

|
Bednarz stwierdził, że ma sporo pieniędzy do wydania w programie Liga + ekstra co wcześniej słyszeliśmy z jego ust na sławetnej konferencji. Pamiętam również, że mówił o tym, że Wisła będzie sprowadzała zawodników na dłuższe umowy - w tym kontekście wypożyczenie Beto number 2 i Diaza po raz kolejny świadczyć mogą że ani pieniędzy ani długich umów nie ma co się spodziewać, chyba że miał tu na myśli sytuację po sprzedaży Meliksona, Genkova i Chaveza. Trudno będzie pozyskać kogoś dobrego kiedy budżet placowy ma zostać ograniczony. Brożek za samo siedzenie na trybunach w Turcji czy Szkocji kasuje sumę kilkukrotnie większą od tej która mogą mu zaproponować - zresztą Brożka sprzedano bo psuł atmosferę i nie pracował na treningach to w duecie z Małecki może skończyć się tragicznie - pyskowanie i machanie rękami wrócą.
|
"Sporo" jest subiektywne, w pierwotnej wersji bylo powiedziane "sporo jak na obecna sytuacje" juz troche gorzej brzmi.
Zatrzymanie Diaza rozumiem. Zawodnik na wiele pozycji a ze na wypozyczenie?, mam wymienic spora liczbe pilkarzy wiec dobrze to rozlozyc na powiedzmy 2 okna i jesli wartosc wypozyczenia Diaza znaczaco < niz zakup jego odpowiednika to ok.
Co do Quioto - jesli to nie poklosie wyjazdow Stana to jest to gosc z YT bo ani JB ani, nikt ze skautow sie tam nie zapuszczal.
Ponowne sprowadzenie Brozkow - pomylka.
Glowa - tak bo moze byc dla nas tym czym Zewlakow dla Legii - nikt nie moze zarzucic mu opierdalactwa czy machania rekami.
Bednarz wypowiadal sie ze nie potrzebujemy szkolenia ni bazy treningowej - tu brak mi slow zeby skomentowac a jedyne nasowajace groza banem.
Szkolenie mozna jeszcze zamortyzowac nieco aczkolwiek jak sie ma kapuche. Na szanse czekaja: Olkowski, Oleksy, Gajos, Maki, Rakowski, Makuszewski, Stepinski, Holota jeszcze nie drodzy(Poza Makuszewskim) a za kilka lat beda stanowic o sile ligi. Do tego Polacy.
Ale nie my bierzemy goscia z drugiej strony swiatawidzianego na filmie.